Зареєструйте нову школу 2020-06-10T08:07:54+00:00

Зареєструйте нову школу

Першочергово, навчальному закладу, який самостійно хоче підключитися до нашої системи, ми надаємо програму у пілотне безкоштовне користування на декілька місяців. Усі деталі про підключення школа отримає у відповідь на заповнену форму.

Зважаючи на наш багаторічний досвід, роль навчального закладу заключається в активному використанні системи та її впровадженні. Школа та користувачі не платять за користування системою, тому по завершенню пілотного періоду вирішується питання про закупівлю програми з представниками освіти Вашого міста чи регіону.

Якщо Ваш навчальний заклад бажає перейти до інноваційних методів побудови навчального процесу та підключитися до системи «Моя Школа», будь ласка, заповніть нижче наведену анкету.

Використовуйте дану форму виключно для подання заявки на реєстрацію нової школи, яка раніше не була підключена до системи. Дякуємо!