Батькам 2019-09-25T10:56:59+00:00

Батькам

Отримуйте інформацію про досягнення Вашої дитини і проводьте їх порівняльний аналіз. Будьте частиною навчального процесу і беріть участь у діяльності школи.

Оцінки, домашні завдання, порівняльний аналіз успішності дитини, тенденції – усе це Ви можете відстежувати і контролювати. Відтепер не доведеться сумніватися в тому, що до Вас може надходити недостовірна інформація про результати навчання дитини. Обговорювати iї Ви зможете щодня, а не лише після закінчення триместру/семестру.

Відвідуваність і повідомлення про відсутність у школі за допомогою СМС або електронної пошти в режимі реального часу – будьте певні, що Ваша дитина завжди знаходиться там, де Ви думаєте.

Спілкуйтеся безпосередньо з класними керівниками та керівництвом школи. Користуйтесь можливістю не тільки отримувати, але й поширювати інформацію, ділитися ідеями про те, як можна поліпшити процес навчання.

Підключіть до системи інших осіб, яким може бути цікава і корисна інформація про школу (наприклад, друзів або бабусь і дідусів дитини).  Крім того, Вам не знадобляться окремі параметри підключення, якщо у Вас двоє або більше дітей: уся інформація буде зручно відтворюватися в одному вікні.

Під’єднуйтесь сьогодні!

У сьогоднішній школі, як і в багатьох інших галузях, використовується безліч сучасних технологій: від електронного посвідчення учня до інтерактивних дошок. Електронний щоденник – це одна з таких технологій, яка не тільки замінює паперові щоденники, але й пропонує безліч інших функцій, що дозволяють учителям більше часу приділяти навчальному процесу, а учням і їхнім батькам бути активними учасниками цього процесу.