Учням
Усе, що необхідно для твоєї роботи в школі, на одній платформі. Це більше, ніж просто електронний щоденник. Це новітня можливість спілкуватися та брати участь у житті класу та школи.
![](https://moiashkola.ua/wp-content/uploads/2018/08/pupils-1.png)
![](https://moiashkola.ua/wp-content/uploads/2018/08/pupils_0003_Layer-54.png)
Оцінки, відвідуваність, навчальні матеріали для уроків – усе в одному місці і доступне будь –де: у школі, вдома або по дорозі додому.
![](https://moiashkola.ua/wp-content/uploads/2018/08/pupils_0002_Layer-55.png)
Домашні завдання та матеріали для самостійних робіт чи роботи в групах. Можливість отримувати матеріали і ділитися ними з друзями, планувати і раціонально використовувати свій час.
![](https://moiashkola.ua/wp-content/uploads/2018/08/pupils_0001_Layer-56.png)
Заощаджуйте свій час, отримуючи найбільш актуальну інформацію про розклад уроків та внесення змін до нього.
![](https://moiashkola.ua/wp-content/uploads/2018/08/pupils_0000_Layer-57.png)
Беріть участь у житті класу чи школи, дискутуйте, пропонуйте, висловлюйте свою думку, діліться своїми досягненнями і радійте досягненням інших.
Під’єднуйтесь сьогодні!
У сьогоднішній школі, як і в багатьох інших галузях, використовується безліч сучасних технологій: від електронного посвідчення учня до інтерактивних дошок. Електронний щоденник – це одна з таких технологій, яка не тільки замінює паперові щоденники, але й пропонує безліч інших функцій, що дозволяють учителям більше часу приділяти навчальному процесу, а учням і їхнім батькам бути активними учасниками цього процесу.